Rohož MicroTech

Povrch našej novej rohože je ten najlepší na svete...

                               ... To isté platí aj pre spodnú stranu. 

MicroTech je celkom nová, patentovaná rohož, ktorá v sebe kombinuje tie najlepšie charakteristické vlastnosti už existujúcich produktov. Rohož s neprekonateľnou schopnosťou absorbovať vodu, mokré i suché nečistoty.

Povrch rohože sa skladá z nového typu mikrovlákna, ktoré má v porovnaní s inými materiálmi vyšší úžitok. Spodná strana UltraGrip vďaka špeciálnemu gumovému vzoru nekĺže a bez ohľadu na vonkajšie podmienky zostáva na svojom mieste.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MicroTech

Dôležitou vlastnosťou vlákna je fakt, že je 16-krát tenšie ako ľudský vlas. V porovnaní s inými rohožami má MicroTech výhodu vo väčšom množstve zatočených vlákien pre udržanie nečistôt a vlhkosti. To je to, čo dáva MicroTech jeho neprekonateľnú absorpčnú schopnosť. Veľká plocha vlákien tiež napomáha k rýchlemu odparovaniu vlhkosti - MicroTech rohože schnú podstatne rýchlejšie ako bežné nylonové a bavlnené rohože.

 

UltraGrip

Akonáhle sa pod väčšinu bežných rohoží dostane voda alebo nečistota, začnú sa šmýkať. Spodná strana UltraGrip našej novej rohože bola navrhnutá tak, aby sa s týmto problémom vysporiadala. Rohož inšpirovaná Formulou 1 bola navrhnutá tak, aby odvádzala vodu a vlhkosť preč. Zároveň sa rohož sama "prisaje" k povrchu. Výsledky sú perfektné, rohož zostáva nehybne na svojom mieste - dokonca i vo vlhkom počasí.

otreby

Kontaktujte nás a získajte ponuku.šich

Video - Rohož MicroTech
video icon

Video - Rohož MicroTech

48.891597 , 18.024685
Kontaktujte nás!

Ak chcete vedieť viac o našich službách, opýtajte sa nás na nižšie uvedených kontaktoch:

Adresa: Ľ. Stárka 2152/16, Trenčín 911 05
Kde nás nájdete Kontaktný formulár info@berendsen.sk www.berendsen.sk

Logo rohož

Logo rohož

Privítajte vašich zákazníkov. Logom na rohoži zvýšite image firmy. Alebo využite rohož ako reklamnú plochu a podporte vaše produkty alebo služby.
Čítajte viac