Proti únave

Špeciálna rohož pre potravinárske, gastronomické a priemyselné prevádzky a služby, kde ľudia dlho stoja pri práci.

Rohož Komfort je celogumená rohož so širokým vnútorným aj vonkajším využitím. Primárne je určená k zníženiu záťaže ľudského organizmu pri dlhodobej práci v stoji, kedy dochádza k nadmernému namáhaniu chrbta, kĺbov a svalov. Rohož Komfort tlmí vibrácie, ktoré vznikajú pri rôznych mechanických zariadeniach a majú negatívny vplyv na ľudské telo, najmä pri dlhodobom pôsobení. Vďaka celogumovému povrchu sa rohož hodí do gastronomických prevádzok, kde denne dochádza k únikom tekutín a hrozí riziko pošmyknutia a vážneho úrazu. Tlmí tiež pády rôznych predmetov (kuchynský riad, drahé náradie, atď.) a chráni tak váš majetok. Antimikrobiálne ošetrenie zaistí pachovú neutralitu. Alternatívnym použitím je umiestnenie rohože pred vchodom, kde zachytí prvotné najhrubšie vonkajšie nečistoty.

 

Kontaktujte nás a získajte ponuku.

Kontaktujte nás!

Meno*
 
 
PSČ*
 
Telefón*
 
 
Poznámka
 
 
Firma*
 
 
Email*
 
 
 
 

Vyskúšajte servis rohože. Bez záväzkov.


Logo rohož

Logo rohož

Privítajte vašich zákazníkov. Logom na rohoži zvýšite image firmy. Alebo využite rohož ako reklamnú plochu a podporte vaše produkty alebo služby.
Čítajte viac
http://www.berendsen.sk/rohoz-nylon
http://www.berendsen.sk/rohoz-nylon
Nylonová rohož

Nylonová rohož

Rohož s univerzálními absorpčními vlastnostmi, která je vhodná k všestrannému využití. Pokládá se především na místa s vysokou frekvencí pohybu lidí.
Čtěte více
http://www.berendsen.sk/vyhody-servisu
http://www.berendsen.sk/vyhody-servisu
Servis pre firmy

Servis pre firmy

Pravidelný servis rohoží vás zbaví starostí. Berendsen zaisťuje komplexnú službu na území celého západného Slovenska.
Čítajte viac

Pohodlie bez námahy.