Pracovné odevy

Odevy, ktoré nekúpite.

Na trhu nájdete veľké množstvo výrobcov a dodávateľov pracovných odevov. Zhotoviť montérky, ktoré budú pevné, pohodlné, dobre padnú a vyzerajú, zvládne mnoho výrobcov. Avšak, skonštruovať pracovné odevy tak, aby vydržali pranie a vrátili sa k svojim užívateľom po 10tich, 20tich, 50-tich pracích cykloch v uspokojivom stave, to už je výzva .

Berendsen venuje veľa úsilia vývoju kvalitných odevov a designov tak, aby spĺňal potreby svojich zákazníkov mnoho rokov. Investuje nemalé finančné prostriedky do nákupu kvalitných materiálov, pretože vie, že sa to vráti .... v spokojnosti zákazníkov. To dokazuje aj fakt, že ročne vyrobí Berendsen cez 2 milióny kusov odevov .

Nákup a údržba pracovných odevov sú kapitálovo a časovo náročné úlohy. Berendsen ponúka riešenia v oblasti pracovných a ochranných odevov pre firmy z rôznych segmentov.

Berendsen sa postará o obstaranie odevov a údržbu a vy sa môžete koncentrovať na rozvoj vášho podnikania.

Dizajn a parametre odevov sú koncipované podľa najnovších trendov a bezpečnostných požiadaviek platných noriem. Pomocou Berendsen riešenia získate veľa výhod. Jednou z nich je jednotnosť vzhľadu vašich zamestnancov, ich upravenosťou a aplikáciou firemného loga na odev zvýšite imidž vašej firmy. Vaši zamestnanci budú tak vždy čistí a budú robiť vašej firme skvelú reklamu .

 
 
 
 

Kontaktujte nás!

Meno*
 
 
PSČ*
 
Telefón*
 
 
Poznámka
 
 
Firma*
 
 
Email*
 
 
 
 

Ako funguje servis odevov?

http://www.berendsen.sk/pracovne-odevy/pracovne-odevy
http://www.berendsen.sk/pracovne-odevy/pracovne-odevy
Opraví sa sám?

Opraví sa sám?

Nemáte čas si zašiť dieru na odeve, prišiť gombík? Nezaťažujte sa zbytočnosťami a využite Berendsen komplexný servis.
Čítajte viac
http://www.berendsen.sk/pracovne-odevy
http://www.berendsen.sk/pracovne-odevy
Buďte vidieť

Buďte vidieť

Pohybujete sa v prostredí, kde musíte byť vidieť vo dne, v noci? Odevy s vysokou viditeľnosťou vás ochráni za každej okolnosti.
Čítajte viac

Zvárači

Zvárači

Máte medzi zamestnancami zváračov? Dbajte na ich plnohodnotnú ochranu. Ochranný odev a ochranné prostriedky sú nevyhnutnosťou.
Čítajte viac